HAKKIMIZDA

İZMAY OTO TURİZM İNŞAAT LTD ŞTİ OLARAK; İZMİR HAVALİMANINDA PROFÖSYONEL OLARAK RENT A CAR HİZMETİ VERMEKTEYİZ.HİZMETLERİMİZ; RENT A CAR,ARAÇ KİRALAMA,FİLO KİRALAMA,7/24 HAVALİMANI TRANSFER HİZMETİ,ÖZEL VİP TRANSFER,ŞÖFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA, GÜNLÜK ARAÇ KİRALAMA,HAFTALIK ARAÇ KİRALAMA,YILLIK ARAÇ KİRALAMA, VB... TÜM RENT A CAR HİZMETLERİ.İZMİR HAVALİMANI MÜŞTERİLERİMİZE 7/24 SINIRSIZ ÖZEL VİP HİZMET SUNMAKTAYIZ..

İzmir havalimanı oto kiralama Hizmetleri olarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermek kuruluşumuzun temel amacıdır. Bu amaç doğrultusunda, kaliteli hizmet imajımızı devam ettirebilmenin anahtarının müşterilerimizin memnuniyetinde olduğuna inanıyoruz.

Siz müşterilerimizin, şirketimiz ve kiralama şubelerimizle ilgili her türlü talep ve beklentilerini yazılı olarak takip eder ve çözümleriz.

Müşteri talep formuna işlenmiş talep ve beklentilerinizin belirlenen sürede sonuçlanması için gerekli takibi yapar ve bu süreç boyunca sizleri konuyla ilgili bilgilendiririz. Ayrıca, İzmir havalimanı oto kiralama olarak yaptığımız düzenli anketlerle müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmeti mükemmelleştirmenin yollarını ararız.

Amacımız sizlerden gelen şikayetleri çözmek değil, “Mutlaka Müşterilerimizin Memnuniyetini” gerçekleştirerek sizlerden hiç şikayet almamak ve müşterilerimizin beklentilerinden asla taviz vermemektir.vermemektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Oluşturduğu profesyonel kadrosu ve güçlü altyapısıyla otomotiv sektöründe müşterilerine çağdaş sorumluluk anlayışı ile yıllardır hizmet vermekte olan İzmirde Rent A Car firması:

Müşteri ihtiyaçlarını karşılamayı,
Müşteri beklentilerini tespit etmeyi,
Müşteri memnuniyetini sağlamayı,
Hizmetlerinin etkinliğini sürekli artırmayı,
Çalışanların huzurlu bir ortamda kendilerini sürekli geliştirebilmelerini sağlamayı,
Müşteri ile iletişim olanaklarını geliştirmeyi,
Yasal şartlar ve mevzuat şartları da dahil olmak üzere müşteri şartlarını yerine getirmeyi,

Kalite politikası olarak benimsemiştir.

VİZYONUMUZ

Kısa ve uzun dönemli araç kiralama sektöründe ekonomik karlılık yaratarak en fazla araca sahip şirket olmak.

MİSYONUMUZ

Otomotiv sektöründe tüketicinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda rekabetçi , yenilikçi ve kaliteli çözümler üretmektir. Tüm eylemlerimizde herkese örnek olmak, dayanışma ve dürüstlük esastır. Başarmak için katılımcı yönetim anlayışı ve takım çalışması esastır. Kalite ve verimliliğimizin temeli çalışanlarımızdır.En iyi bildiğimiz işe bağlı kalarak, tecrübelerimizi yeni ve özgün fikirlerle zenginleştirerek yolumuza devam edeceğiz.

HİZMETLERİMİZ

Günlük kiralama
Aylık kiralama
Senelik kiralama
Filo kiralama
Şoförlü araba kiralama
Lüks binek araç kiralama
Lüks 4x4 kiralama
VIP kiralama
VIP Taşıma & transfer